SVL Uitslagen 29-11-2022

Hoewel dat aan de lengte van de uitslagenlijst niet valt af te leiden was het telbureau toch behoorlijk druk op de oefenavond van 29 november. De schutters van S.V. de Vrijheid uit Bussum waren op bezoek voor een districtswedstrijd tegen het 2e Team van Loenen. De Loenense schutters, P. Visser, E. v. Dommelen, G. Degen en M. Haars hadden weinig moeite met het 1e Team uit Bussum en wonnen wel heel overtuigend met 1042 tegen 918 punten.
 
Met ook nog een Meesterkaart bij de discipline Karabijn waren de schietbanen de hele avond druk bezet. Dit zijn de individuele scores:
Klein Kaliber Geweer (KKG).
Hoofdklasse: A. v.’t Hoff: 93. G. Worm: 84.
Klasse A: E. v. Dommelen: 90, M. Haars: 91. 
Klasse B: P. Visser: 86
Klasse D: T. Gür: 74, T. Timmerman: 42, T. Wilmsen: 77. 
Klein Kaliber Karabijn (KKK).
Hoofdklasse:  T. Mulder: (Meesterkaart) 510, hoogste korps: 93.
Klasse A: B. Bolderdijk: 65, F. Roefs: 80, Chr. Timmerman: 61.
Klein Kaliber Pistool (KKP)
N. Looyenga: 82, C. Pap: 60.
Luchtpistool (LP). 
D. Reimus: 73.
 
Uncategorized

Comments are closed.