SVL Uitslagen 27-09-2022

Dinsdag 27 september was, behalve een gebruikelijke oefenavond, ook tevens de start van het Districtswedstrijden-seizoen 22/23. Team 1 van SV Loenen kreeg daarvoor het 1e Team van SV Willem Tell uit Bunschoten op bezoek. De Loenense schutters, M v. Egmond, P. v. Dommelen, N. Looyenga en G. Worm hadden geen moeite met de Bunschotenaren en wonnen de wedstrijd ruim met de uitslag 1039 tegen 923 punten.
Team 2, van Loenen, bestaande uit E. v. Dommelen, M. Haars, M. Sloeserwij en P. Visser, was diezelfde dinsdag afgereisd naar Bussum voor de wedstrijd tegen Team 1 van SV de Vrijheid. En ook hier wist SV Loenen met 921 tegen 974 punten de winst binnen te halen.
De overige individuele uitslagen luiden als volgt:
Klein Kaliber Geweer (KKG).
Hoofdklasse: P. v. Dommelen: 85, M. v. Egmond: 94, G. Worm: 86.
Klasse B: J. Kaashoek: 83.
Klasse D: T. Wilmsen: 66.
Klein Kaliber Karabijn (KKK). 
Klasse A: B. Bolderdijk: 86, M. Kaashoek: 91, Chr. Timmerman: 62.
Klein Kaliber Pistool (KKP).
L. Delput: 84, F. Roefs: 34.
Luchtgeweer: T. Gür: 29.
Luchtpistool: D. Reimus: 76.
Uncategorized

Comments are closed.