Uitslagen SVL 12-04-2022

Nadat vorige week de algemene ledenvergadering werd gehouden, en de wapens en munitie dus in de kluis bleven, volgde op 12 april weer een reguliere ‘oefenavond’. En ook bij de uitslagenlijst van deze avond bleek weer eens dat de discipline ‘karabijn’ een steeds belangrijkere plaats gaat innemen in de vereniging. Reden waarom in de vergadering onder meer werd besloten om in het vervolg ook voor karabijn een klasse-indeling te gaan hanteren. In de nabije toekomst zal de scorelijst dan ook worden aangepast.

De uitslagen luiden als volgt:

Klein Kaliber Geweer (KKG).

Klasse A: J. den Boer: 83, M. Haars: 85.

Klasse D: T. Timmerman: 29.

Klein Kaliber Pistool (KKP).

G. Degen: 75, L. Delput: 77, M. v. Egmond: 50, A. v.’t Hoff: 92.

Luchtpistool (LP).

D. Reimus: 83, G. Worm: 37.

Klein Kaliber Karabijn (KKK).

M. Kaashoek: 87, C. Pap: 93, F. Roefs: 73, M. Schoon: 92, M. Schulpen: 88, M. Sloeserwij: 94,

Chr. Timmerman: 60.

Jeugd Luchtgeweer.

M. Knoet: 58, L. Simons: 28.  

Uncategorized

Comments are closed.